| Rooney7 a întrebat:

Ce le plac fetelor, cum poti sa te faci placut lor?

4 răspunsuri:
| AR1373 a răspuns:

Ciocolata... happy-asta-i raspunsul-
Glmeam.
Fetele vor atentie,dar si libertate,vor sa fi glumet,dar si serios,adica intr-un fel sa stii sa fi echilibrat.
Discuta cu ele,iesi cu ele, vorbeste despre ce vor ele, cu timpul o sa te placa si o sa te aprecieze.
Nu te da la ele nu flirta cu ele prea evident, fale cu ochiul daca vezi ca se uita la tine dar sa para ca glumesti.
Fetele sunt greu de inteles, dar daca le intelegi e bine de tine.
Bafta! happy

| Denysukaaa a răspuns:

1. Corpul.
2. Abilitatea de a face şi de a înţelege lucruri pe care femeile nu pot.
3. Partea lor secretă... cea sensibilă.
4. Mirosul lui.
5. Tactul lui.
6. Umorul lui.
7. Instinctul de a proteja.
8. Hainele lui.
9.Pasiunea şi dorinţa lui.
10.Fii tu insuti!

| luliswex a răspuns:

Le place sa fii natural, sa fii tu insuti.