| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot da seama daca un baiat [coleg de clasa] ma place? El e mai tupeist.Si ma gadila..se uita mereu la mine in timpul orelor...

8 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Pai,te place.cam asa se manifesta baietii care plac o fatawinking

| Chαяtreux a răspuns:

Si ce dovada mai vrei?laughing E clar

| 1Qitu a răspuns:

Du-te si spune-i ce simti. Sau sarutal spontan daca esti sigura pe tine.

| VampireBlood a răspuns:

El mai gadila si alte fete..doar ca in timpul orelor il mai prind ca se uita la mine... ceea ce nu face catre alte fete.happy

| împartezâmbete a răspuns (pentru VampireBlood):

Mi-e frica sa tind ca e putin cam gagicar si vrea sa vada ce gagici ii cad in plasa, si mai urate si mai frumoase, genul acesta de baieti poti fi foarte periculosi

| diavolitadulce a răspuns:

Da te place

| împartezâmbete a răspuns:

Nnn daca tot se uita insistent la tine, fate si tu odata ca vrei sa te ajute la o tema, si intreaba-l daca te place si mai departe te descurci tu ca esti isteata mai

| VampireBlood a răspuns (pentru împartezâmbete):

Faza cu ajutatul la teme nu e de viitor, adica nu prea`i place scoala.
L`am intrebat daca ma place si schimba subiectul...
Ms de compliment happy >