| AdinaIonela12 a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din clasa. El a aflat acum o luna de la o colega care nu-si poate tine gura. Insa nu sunt sigura ca a crezut-o. In timpul orelor se uita la mine, dupa ce il vad ca se uita la mine, isi muta privirea. La patratica ( mna, stiu ca sunt fata... ) vrea sa stea in diagonala cu mine mereu, si aproape mereu da mingea la mine. Un coleg din clasa ma jignea si el i-a spus sa taca din gura ( o colega a spus ca imi lua apararea, dar nu sunt sigura). Prietenul lui cel mai bun, este prieten foarte bun si cu mine. Cateodata mai vorbesc amandoi despre alte fete, dar cand este vorba despre mine, schimba subiectul.

Deci va intreb pe voi, credeti ca ma place?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Eu cred ca da, dar nu este capabil de mai mult.

| 27110012 a răspuns:

Buna eu as spune ca te place caci si eu am facut aceeasi chestie happy. Succes!

| Crasivaea a răspuns:

Eu sunt sigura ca te place, fa-ti curaj si ar fi bine sa-l intrebi sa te asiguri si tu sa scapi de indoieli si chiar de ar spune nu, ar fi doiar sa isi arate mindria. sunt sigura ca te place.Succeshappy