| AdinaIonela07 a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din clasa. El a aflat acum o luna de la o colega care nu-si poate tine gura. Insa nu sunt sigura ca a crezut-o. In timpul orelor se uita la mine, dupa ce il vad ca se uita la mine, isi muta privirea. La patratica ( mna, stiu ca sunt fata... ) vrea sa stea in diagonala cu mine mereu, si aproape mereu da mingea la mine. Un coleg din clasa ma jignea si el i-a spus sa taca din gura ( o colega a spus ca imi lua apararea, dar nu sunt sigura). Prietenul lui cel mai bun, este prieten foarte bun si cu mine. Cateodata mai vorbesc amandoi despre alte fete, dar cand este vorba despre mine, schimba subiectul.
Deci va intreb pe voi, credeti ca ma place?

3 răspunsuri:
| skizz0 a răspuns:

Cand un baiat stie ca o fata il place. apoi el o sa profite, adica sa te... meh nu-l cunosc dar eu asa as face big grin

| DaW a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))sa-mi bag pla ce copii. la 12 ani va trebuie relatii straight face rolling on the floor)) aveti timp la liceu frate. straight face voi la gimnaziu va lingeti si la liceu va *** rolling on the floor. bft

| VIP3r a răspuns:

Cred ca e destul de evident, parerea mea este ca da happy
Incearca sa stai de vorba cu el, incet incet se va forma o legatura intre voi.

Mult succes happy