| anonim_4396 a întrebat:

cum pot sa il fac pe băiat sa i se scoale mai repede cand ma vede goala?
Am 19 ani happy

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu inteleg, de ce "mai repede"?
Nu i se scoala deloc, sau i se scoala fffff incet?
Daca nu i se scoala cand te vede goala, atunci inseamna ca nu-l atragi fizic.
Pentru atat lucru nu trebuie sa faci nimic, doar sa te dezbraci.

| mihai69 a răspuns:

Păi dacă nu i se scoală din prima, cel mai bine ar fi să mergi cu el repejor la un cabinet oftalmologic, să-i prescrie o pereche de ochelari de vedere de calitate și adecvați deficienței de care suferă.
Dacă nici după asta nu i se scoală când te vede goală, poate ar fi cazul ca tu să:
- mai slăbești;
- faci o operație estetică la față, corp și / sau sâni;
- să cauți unul care nu e gay.

| Emilian65 a răspuns:

Saruta-l, mangaie-l pe gat pe spate si in zonele intime si imediat i se va scula.

| Sofer a răspuns:

Pai depinde cum arati si daca il atrage.

| Crackman a răspuns:

Pune o punga pe cap happy sa vezi daca sunt modificari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar ce? I se ridică în slow motion?
Dacă îl atragi(mai ales dacă sunteți la început) şi nu are probleme medicale/psihologice ar trebui să i se scoale instant sau... aproape instant.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Daca se simte atras de tine, i se scoala imediat laughing
Daca i se ridica mai greu, probabil are probleme cu erectia, ori tu nu-l atragi.

| GouDidodino a răspuns:

Dacă nu i se scoala sigur nu-l atragi, cauta altul căruia sa i se scoale si cand te vede imbracata

| OrdanKarris a răspuns:

Vorba cuiva: "incearca sa nu mai fi moartea pasiunii" rolling on the floor Fa-i o felatie, poate asa i se va scula mai repede.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Fa-i un striptis. Dacă nici așa probabil nu e încântat de cum arăți laughing

| elaventurero a răspuns:

Să-l duci la duș, să i-o speli și să i-o pupi in bot. Sigur ii vii de hac?