| FanOfPostMalone a întrebat:

Dacă unui băiat ii place de colega lui de exemplu, acestuia i se scoala când o vede sau vorbește cu ea? Sau când i se mai întâmpla sa i se scoale in compania ei?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se scoala nimic daca vorbeste sau vede o fata, doar daca este in intimitate cu ea si o atinge pe corp.

| Plato a răspuns:

Curioasa mai esti, micuto. Trebuie sa fii intr-o stare neplacuta sa ai erectie de fiecare data cand doar o vezi, dar poate la copii li se mai intampla. In orice caz, pentru cineva mai experimentat e nevoie de mult mai mult.

| Alexuţ02 a răspuns:

Nu mereu, mai mult o să fie emoționat decât excitat... Deci.

| Kerre a răspuns:

Nu, nu sta chiar asa. Poate sa i se scoale cand o atinge sau o vede imbracata mai provocator.

| ngllllll a răspuns:

Daca privesti asta ca o tortura, deja gandesti la un alt nivel si incepi sa dezvolti empatie si afectiune, un lucru rar. Faptul ca iti faci colegu/colega sa te doreasca prin vestimentatia pe care o ai, este un lucru sadic. E ca si cum ai arata unui om flamand o friptura pe care nu o poate manca. Din pacate azi starea omului a devenit atat de lipsita de empatie, incat moda este sa fii cat mai provocator imbracat. Iubirea nu sta in asta. Dorinta sexuala este doar un test al iubirii.