| alexandrajasmin1 a întrebat:

cum poti face un baiat care este arogant (se crede cel mai tare)sa se indragosteasca de tine? are vreo 17 ani

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu merita nici pic de atentie, dar daca esti in limba dupa el faci orice, tine minte : el alege!

| Florenta16 a răspuns:

Nu iti bate capul cu asa ceva! Daca tu nu esti o fata catusi de putin cunoscuta, degeaba incerci tu orice. El are nevoie pe langa aronganta lui de inca o aroganta, si nu cred ca ai vrea sa te "strici". Anyway, atrage-i atentia prin imbracaminte si comportament, si stai mai mult pe langa el daca tot vrei sa te bage in seama!