| gina09 a întrebat:

Buna TPU.cum sa fiu pe placul baietilor? cum sa ma comport >? cum sa ma imbrac? am 14 ani app dau funda.:*:*big grin

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce trebuie să fii pe placul băieților, pe placul băiatului nu poți fi?
Fii tu însăți!
Pa, pa.

| Papusha_3366 a răspuns:

Hey...nu trebuie sa te schimbi pentru cineva! Dar totusi te informez ca baietilor le plac fetele atragatoare glumete si care nu imbla cu prea multe fite ATENTIE nu am exclus fitele!big grinInsa ai grija este vizibil faptul ca vrei sa pari a fi altcineva decit esti si asta arata amuzant dintr-o partesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt...Sunt baiat si am tot 14 ani si sincer...iti dau exemplul unei colege de clasa:Tot timpul vine imbracata cu haine trendy.
E foarte glumeata tot tp glumeste si e super de treaba(Toti ne intelegem super bine cu ea). In plus de asta are o tunsoare la moda(nu parul pana la f**d)...Si pe langa toate astea e si draguta.Si cam ea e "Most Wanted" din scoala. Dar decat sa vrei sa imiti pe cineva(daca tu nu esti asa) mai bine ai lasa asa. E mult mai penibil sa imiti alte persoane daca tu nu esti asa decat sa fi tu insati crede-ma
Papake

| andreea23_3785 a răspuns:

Hei, hei, niciodata sa nu incerci sa fii alta in fata unui baiat, pentru un baiat. Fii tu insati asa cum esti, si va fi ok. happy