| iubb a întrebat:

Buna TPU :*cum sa ii arat iubitului meu ca il iubesc am 15 ani el aproape 16 si sa aiba mai multa incredere in minesad nu stiu ce sa fac funda:*

Răspuns Câştigător
| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Fa-i mici cadouri, spune-i mai des ca il iubesti, si mai ales fa-l sa inteleaga ca este unicul pentru tine, si nimeni nu ii poate lua locul! asta e cel mai imp.

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Dovedeste-i ca meriti increderea. Vorbeste cu el deschis despre orice si nu te feri. :*

| DorelSudoru a răspuns:

Ii faci o ****

| Annim a răspuns:

Eu credeam ca asta nu-i o problema pentru fete happy,,, Fii mai indrazneata cuprindel sarutal, lasat-e pe umarul lui, joacate in parul lui (daca are big grin), demonstreaza-i AFECTIUNE,, dar nu Te iubesc-uri la orcie pas,,,,,happy

| laura14 a răspuns:

Arata-i ce simti si nu doar prin vorbe ci prin fapte. succes:*:*

| Mateiiciuc_Iuliana_1997 a răspuns:

Ii poti picta un tricou alb si sa ii scrii ca il iubesti.
Funda? :*