| Vulcu_Daniela_1995 a întrebat:

Am o urgenta! Nu știu ce sa îi dau iubitului meu sa îi arat ca il iubesc. Ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Un pupic
O imbratisare
O felicitare
Cateva cuvinte in care sa spui cat de mult il iubesti
O perna sau un ursulet cu un mesaj (Te iubesc etc.)
Un magnet personalizat(voi doi,animalutul vostru,un mesaj etc.)
Un breloc personalizat
O prajitura sau un tort facut de tine cu multa dragoste si cu un mesaj(Te iubesc,Pentru cel mai bun iubit etc.)
O carte
Un animalut (caine,pisica,papagali,hamsteri,sarpe etc.Ce ii place lui)
Ceva ce colectioneaza el sau ii place(carti,magneti,brelocuri, puzzle, accesorii, timbre etc.)
Un puzzle cu voi doi(personalizat)
Căni
Un accesoriu pentru animalut(daca are unul)
Un joc pe care sa il jucati voi(monopoly, jocuri in care ghicesti personajul sau puteri incenta voi unul)

Ai putea sa faci biletele sau harta care sa conduca la cate un cadouas mic.In cele din urma la sfarsit un cadou maree.
Sper ca te-am ajutat!
Funda?

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu trebuie sa ii dai ceva anume, este suficient sa ii zici 2 vorbe, dar din inima.
El trebuie sa simpta puterea cuvintelor tale, nu greutatea cadourilor.
O seara bunahappy

| neutrino a răspuns:

Nu trebuie sa-i dai nimic, decat dragostea ta! Dupa ce-i vei oferi "totul", el nu te va mai dori!

| J0B0MAT a răspuns:

II dai un pupic si o imbratisare.

| ywar a răspuns:

Aspirina saracului, dar asta dupa 12. Mai sunt si copii prin zona. Daca se poate si filmat, e perfect!

| niki1003 a răspuns:

O bratara. un lantisor