| deutza_2137 a întrebat:

cunosc un baiat care imi place si stie asta este a 8a iar eu a5a l-am intrebat daca ii place de mine si el a zis ca da dar sunt prea mica.nu stiu ce sa mai fac! cum sa il cuceresc?cryingva rog raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Micuţa a răspuns:

Draga Adeea kiss! Unii baieti care nu stie sa aprecieze cu adevarat o fata de o varsta mai mica...mereu fac asa si spun chestia asta.Nu e prea multa indiferenta...trei ani.Daca te-ar placea cu adevarat atunci ar accepta faptul ca tu esti doar clasa a cincia. Daca el nu te vrea, atunci trebuie sa ii arati ca nu iti pasa apoi o sa fuga el dupa tine. Poate chiar acum poate peste un an.Trebuie sa astepti kiss!

4 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Poate ar trebui sa ii demonstrezi ca desi esti mai mica esti suficient de matura ca sa sustii o relatie cu el. arata-i ca nu esti cu nimic mai prejos ca fetele mai mari. si spune-i ca varsta nu are nisi un cuvant de spus intre voi deoarece inca aman2 sunteti mici sa va ganditi la un viitor impreuna si ca daca e sa fie pana la urma nu are nimic varsta.

| pink10 a răspuns:

Sincer?
Lasa'te si tu!?! laughing
Doar isi bate joc de tinewinking Si cum voi astea de 11-13 ani puneti botul imediat e clarwinking
Hai pa si lasa baietii la varsta astawinking :*

| BlueBird a răspuns:

Lasa baieti esti de-abia a 5-a o sa ai timp si de asta...P.S: niciodata nu o sa mearga la cei de a 8-a tongue Crede-ma!

| razvan101 a răspuns:

Lasa-te!
Eu is a-8-a si la fel am patit, a venit un nimic de cls a-5a la mine ca ma place. Am alungat-o imdiat (strica reputatia)

Deci nu incerca la baieti de a8-a! nu o sa mearga.(cel putin acum, astepta pana vei fi mai mare)
Acum incearca la de astia de a-6a,maxim a-7a.
big grin sper c-am fost de ajutor