| PiatraMica a întrebat:

Buna imi place mult un baiat dar el o place pe alta pe care nici nu o cunosc laughing in fine. cum il cuceresc?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ii place de alta nu mai fa concurenta si lasa-l sa se descurce singur.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
De ce nu renunţi pur şi simplu la idee? Din punctul meu de vedere, chiar te complici încercând să îi îndrepţi atenţia spre tine. Şi în plus, nu îi poţi impune să te placă, din moment ce el este implicat mai mult sau mai puţin cu altcineva.

| Denehurqueen a răspuns:

E simplu.rolling eyes cand esti prin preajma lui, il intrebi cat e ceasul.singur iti va raspunde, apoi spui:Vaii am intarziat! ii vei atrage atentia.mai scurt zis II ATRAGI ATENTIA!

| MikeLe a răspuns:

Simplu.Nu il cuceresti!