| T3h00Izzy a întrebat:

Am o problema.Sunt indragostita de un baiat care ma cunoaste,il cunosc,stie ca il plac, nu stiu ce simte el pentru mine si nici nu il bag in seama, nici el nu ma baga in seama.Pana acum nu a avut nici o relatie, dar i-a placut de o fata.Cum sa-l cuceresc? p.s: un bun prieten de-al lui mi-a spus ca ma place putin. big grin

14 răspunsuri:
| edy132 a răspuns:

Vorbesti cu el, hai ca nu e greu. Du-te la el si deschide gurita. Spune-i ca il placi, chiar daca deja stie spune-i din nou. Apoi intreaba-l ce simte pentru tine iar de aici totul depinde de el.

| On3St4r a răspuns:

Nu mai sta după băiatul ăsta, oricum nu va merge, nu deocamdată. Este nehotărât, nu ştie ce vrea, mai trebuie să se maturizeze.Eu zic să incerci să fi cu altcineva, şi pe el il vei uita. Dacă tot spui că şi el te place, atunci când te va vedea de mână cu altul posibil ca sentimentele lui faţă de tine să se amplifice. Oricum, nu trebuie să alergi niciodată după un băiat.Să ai grijă de tine, te pup. happy

| T3h00Izzy explică (pentru On3St4r):

Sunt cu cel mai bun prieen al lui(pentru a-i face in ciuda) si e putin gelos(la cum se uita la el) s-au si certat din cauza asta, dar nu stiu ce sa mai zic...are ateatea copilite care il plac(de clasa a 6-a si a 5-a) laughing

| On3St4r a răspuns (pentru T3h00Izzy):

Discută intre 4 ochi cu el, întreaba-l dacă simte ceva pentru tine, de ce s-a certat cu prietenul tău. Acum depinde de el dacă va recunoaşte. Dacă spune că şi el simte ceva pentru tine, veţi fi impreună ceva timp, dacă tot spune că nu, lasă-l şi rămâi cu cel cu care eşti acum.

Răspuns utilizator avertizat
| DorelExpertu a răspuns:

Daca nu il bagi in seama, ce vrei o minune, du-te si sari pe el

| DOARoVIATA a răspuns:

Eu zic sa incerci sa te bagi tu in seama cu el daca el nu face primul pas fal tu si in caz ca observi din comportamentul lui ca nu te vrea il lasi, dar exista si posibilitatea sa ii placa de tine
merita incercat
funda?:X

| Darkangelzn a răspuns:

Bagate in seama cu el si spune-i ce simnti.

| AndreBoy a răspuns:

Sunt baiat simi plac fetele mai directe care vin in fata mea si imi spun ce simt si ma saruta

| pisicutzzza a răspuns (pentru AndreBoy):

Serios?!?! din prima?( vin la baiatul de care imi place si zic : te plac, acum saruta.ma..sau daca nu sar eu pe el? si daca ma da jos si ma fac de ras a? ca poate el nu ma place.)laughing happy

| AndreBoy a răspuns (pentru pisicutzzza):

Eu sunt baiat si normal ca-mi place sa sara o fata si sate sarute parerea mea

| pisicutzzza a răspuns (pentru AndreBoy):

Da da' eu ma referam in general. si daca vine la tine o *** vai de mama ei. ce faci?

| AndreBoy a răspuns (pentru pisicutzzza):

Daca vre ea hai la mine acasa ma duc la farmacie si o intreb ce fel de prezervative sa cumpar

| pisicutzzza a răspuns (pentru AndreBoy):

Pai. esti destul de mare?laughinglaughing ce fantezii bai nene!:O