| Magdalena234 a întrebat:

big grin

Am 13 ani si iubitul de 15.Am fost ieri la el acasa si mna... ne-am sarutat foarte mult,ne-am pus pe pat si alea alea, si franch kiss si mna. big grin El ma pipaia pe fund,pe picioare, baga mana pe sub tricou si l-am dezbracat si a ramas doar in boxeri si eu am ramas in sutien si tanga. Nu vreau sa spun ca peste cateva zile facem dragoste, si nici nu vrea sa profite de mine [il cunosc prea bine happy ] dar... nu are nimic daca il las sa ma pipaie, nu? big grin

Nu vreau raspunsuri rautacioase. va rog fiti seriosi, sunt doar pipaituri, nu am facut nimic si nici nu intentionam big grin
Dau FUNDA :*

23 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Va pipaiti, va place si veti continua asa, pana cand veti ajunge mult prea departe ca sa va mai puteti opri.
Daca nu vrei sa te numeri printre mamele de 14 ani,incetati cu pipaielile si orice atingere de natura sexuala,la varsta asta.
El e baiat,e curios,are hormoni si va incerca mereu mai mult,gresesti tu,ca ii permiti.
Stiu ca si tu ai hormoni si, aparent, e placut, dar e o mare greseala!
Nu te grabi, nu fa pasi prea mari pentru o varsta asa de frageda!
Peste 10 ani vei fi de acord cu mine, in viata e timp pentru de toate si fiecare lucru trebuie facut la timpul lui.
Important, insa, e sa intelegi ca trebuie sa te opresti!
Acum!

| Doηηa a răspuns:

Bă,tu ai doar 13 ani! Ce naiba se întâmplă cu voi?!

| neutrino a răspuns:

El nu va avea nimic daca tu il lasi sa te pipaie.

| Frank51 a răspuns:

Eu nu zic sa te desparti de el, dar nu-i permite nimic pana la 18 ani.
Nu zic sa nu va sarutati dar, sa nu va ganditi la altceva.
La varsta ta ar trebui sa inveti, sa-ti vezi de scoala, si sa te intereseze in porportie de 5% de iubiti.
Vrei un exemplu? Eu, am 18 ani(baiat) si nu am avut o relatie pana acum, nici nu intentionez sa am, pana nu termin liceul.

(Iti dai seama ca trebuie sa iau bacu')

| Alcyon a răspuns:

De la pipaieli la sex e doar un pas. Nu face asa ceva la varsta asta, ca e periculos. Organele tale sexuale s-ar putea nici sa nu fie complet dezvoltate si la contact o sa suferi leziuni. Sa stii ca una e sa te masturbezi (cam ce faci tu cu prietenul) si alta e sa ai relatii sexuale. Daca nu esti pregatita psihic si fizic pentru asta, o sa te doara ca naiba. Ca sa nu mai spun ca exista si riscul de a ramane insarcinata. La varsta asta, un avort ti-ar pune in pericol viata. Cred ca nu esti deloc constienta la ce pericole te expun aceste "joculete" de-a mama si de-a tata. Chiar daca sustii ca n-ai de gand sa faci nimic cu iubitul... Nu se stie cum te ia valul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o sa ajunga acolo jos sper sa nu ameteasca...

| gingergirl1 a răspuns:

Cica vrei sa ai raspunsuri serioase straight face
In fine, ma rog laughing Sa zicem ca "pipaielile" astea sunt "ok", sa nu mergeti mai departewinking Nu esti dezvoltata nici fizic dar nici psihic :*

| Zabbyel a răspuns:

Hopa love struck ai savurat acele pipaieli love struck bravo happy ce sa fie rau in asta? nimic o ambla joaca mai cu danger" in fata love struck

| Hαppiηеss a răspuns:

Astazi sunt pipaieli maine e sex in toata regula.
Nu e normal ca la 13 ani sa ai astfel de preocupari.
Eu la varsta aia inca ma jucam cu papusile!
Eu zic sa lasi baietii si pipaielile de-o parte si sa-ti gasesti alte ocupatii, traieste-ti copilaria nu trece direct la lucruri de oameni mari!

Răspuns utilizator avertizat
| bogboy101 a răspuns:

Da-mi si mei facebookul tau savorbim mai multe...pe privat despre pipaieli.

| Gαηαmα a răspuns:

Nu vrei raspunsuri rautacioase, dar cred ca vrei primi...Nu e bine deloc ceea ce faci pentru varsta ta si nu e potrivit, nu stiu sincer cum sa-ti explic mai mult, dar la aceasta varsta nu trebuie sa ai astfel de ocupatii...Ce seriosi,aici, pe un site? mai bine vorbesti cu cineva apropiat mai mare(mama, matusa, sora). Daca zici ca nu e nimic si sunt doar pipaituri, pentru ce ai mai pus intrebarea?

| LLLLLccccCCCcccCCC a răspuns:

Este ceva normal si placut pentru amindoi dar iti recomand sa nu faci ceva ce vei regreta

| Magdalena234 explică (pentru LLLLLccccCCCcccCCC):

Nu. nici nu ma gandesc la asta big grin

| Gαηαmα a răspuns (pentru Magdalena234):

Nu te gandesti la asta, dar daca faci asta de acum probabil ca o sa o faci nu foarte tarziu, de exemplu la 15 ani, pentru ca s-ar putea sa "te iubesti atat de mult" cu unu incat sa na...asta e parerea mea, eu am vrut sa-ti scriu pentru ca sincer mi se pare ca nu stiu ai nevoie de asa ceva, ar trebui.Acesta este un site unde unii doar isi scriu parerile de acasa, unii la misto, unii doar asa, unii serios...

| FloriFloricaa a răspuns:

Nu e nimic rău! Știu că e plăcut, și eu am 13, și prietenul meu are tot 15 big grin
Fii fericită!

| AlaDyn172 a răspuns:

Da, e normal sa fie asa, fiecare barbat face asa ceva, mno. acum de felul fetei tongue

| Gαηαmα a răspuns (pentru AlaDyn172):

Ai si tu 13 ani? Sau ai mintea pentru acea varsta? happy

| smile8dream a răspuns:

Cica nu vrei raspunsuri rautacioase..ai 13 ani! esti o copila! cum sa te gandesti si sa faci asa ceva la varsta asta! tu nu gandesti rational! de abia ai intrat la pubertate(sau poate nu, cine stie)si tu deja te gandesti ca asa ceva este normal. uite iti spun eu, e foarte anormal...peste cativa ani poate o sa iti dai si tu seama, dar vezi sa nu fie prea tarziu! eu zic sa stai in banca ta.