| FloryTrandafir a întrebat:

Am o intrebare c-am ciudata.
Este normal sau nu, ca iubitul meu, sa ma tot pipaie la fiecare intalnire aproape?(sanii,fund,picioare,maini,sarut pe gat, etc.)? Ma iubeste foarte mult, v-am zis ca vrea sa o facem, dar ma va astepta cat vreau eu...

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, daca tu nu esti de acord sa faci dragoste cu el, se multumeste cu cateva atingeri indecente. Asta e un semn ca ar cam avea chef de...; dar daca tu zici ca te va astepta cat doresti tu inseamna ca e foarte ok tipul. Si nu e nimic prea rau, majoritatea tipilor fac asta cu iubitele lor.
Succes!

6 răspunsuri:
| adyelly a răspuns:

Daca sunteti impreuna de ceva timp (2 ani sau mai mult) nu cred ca este o problema.Si tu daca crezi ca veti fi impreuna macar o perioada, de obicei dupa ce o fac amina intilnirile si-ti dau papucii.Fa asa cum crezi tu ca e mai bine. Sper ca te-am ajutat!

| FloryTrandafir explică (pentru adyelly):

Suntem de 4 luni si 3 saptamanii impreuna

| adyelly a răspuns (pentru FloryTrandafir):

Pai stii nu este nimic rau in asta atita timp cit nu te deranjeaza atingerile si saruturile pe git.Succese1

suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca e normal.

| LolaKiss a răspuns:

Depinde si de varsta voastra, dar daca nu esti pregatita nu o face si da este normal sa o faca pentru ca este baiat si nu se poate abtine.