| Mary3368 a întrebat:

big grin Am o dilema. straight face Am 18 ani si prietenul meu la fel. Eu sunt virgina. El nu. Acum 2 seri ne-am ``jucat`` si el a ajuns cu penisul la vaginul meu.Eram imbracata cat s-a intamplat. Nu a impins, dar doar a pus-o acolo si a mimat, ceva de genu. I-am zis sa se opreasca. Acum mi-e frica ca ar fi intrat ceva in mine..Adica sperma. E posibil sa parcurga printr-o pereche de colanti? straight face Multumesc anticipat :*

20 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Mai.spermatozoizii nu sunt niste monstruleti care "darama" tot ce sta in calea lor, indiferent ca-s pantaloni sau metri...Stai linistita fara penetrare nu exista sarcina(de fapt exista dar prin alte metode, dar e alt subiect). Bafta.
http://sanatate.bzi.ro/......tiai-21192

| mona a răspuns:

Nu cred ca e cazul sa iti faci griji

| justfreelove a răspuns:

Data viitoare spune-i sa astepte sa iti dai chilotii jos. Nu, nu ai cum sa ramai gravida pentru ca tocmai, tu esti virgina...dar virgina la 18 ani? wtf? Parinti prea protectivi sau gagic prea fraier?

| Mary3368 explică (pentru justfreelove):

E doar alegerea mea! big grin

| justfreelove a răspuns (pentru Mary3368):

E un fel de a spune ca iti e frica sa nu te doara sau ca inca nu esti dispusa sa te risti cu el pentru ca iti faci griji cu privire la personalitatea lui si evident. igiena...

| zambetfrumi a răspuns (pentru justfreelove):

Da la cati ani vrei sa nu mai fie virgina? la 12?

| justfreelove a răspuns (pentru zambetfrumi):

12- 13- 14 -15-16 si maxim 17 ani... asta insemnand ca este o persoana sociabila care a invatat sa relationeze cu cei din jurul ei si e capabila sa dezvolte o relatie bazata pe incredere, curiozitate si distractie. Daca o persoana asteapta pana la 18 ani ca sa cunoasca mai intim o persoana de sex opus, ar insemna ca persoana respectiva si-a batut joc de toti oamenii (fete si baieti) care au "luptat" pentru dreptul la dragoste. E ca si cum ar fi locuit in manastire pana la 18 ani cand a considerat taticul ca a sosit timpul sa o marite (vezi istoria medievala). Daca nu ai facut-o pana acum de frica ca s-ar putea sa te doara."news flash" prima data doare indiferent de varsta! Nu vrei sa te creada lumea curva? ce faci in dormitor, ramane in dormitor! Cu alte cuvinte, nu te pune nimeni sa dai cu papagalu cu privire la ce ai facut tu sau cu cine.

| RAY a răspuns:

Daca esti virgina ai fi prima fata virgina gravida ceva unicat

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Spermatozoizii NU trec prin colanţi + chiloţi DECÂT dacă sunt îmbibate de spermă - lucru care NU cred că s-a întâmplat în cazul tău.

Deci, NU cred că ai de ce să te îngrijorezi.

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu are cum mai ales ca aveai chiloti si colanti.

| h3r a răspuns:

Oare cum a ajuns? Întrebare capcană...

| Oana92 a răspuns:

E imposibil. Si e trist ca la 18 ani nu ai nici macar un minim de informatii despre sex si ce implica el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai sanse mari sa fi ramas gravida. Spermatozoizii sunt recunoscuti pentru abilitatea de a deveni imponderabili si abilitatea de a se teleporta. E posibil sa-ti fi ajuns cativa si in alte zone, trecand prin colanti, in mancare, de exemplu. Nu va mai jucati cu focul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Incetati cu jocurile astea prostesti.
Nu ai ramas insarcinata, insarcinata ramai cand are loc un contact sexual neprotejat.
Te pup!

| karsivan a răspuns:

Nu este cazul, stai linistita.

| OhGodWhy a răspuns:

Hai distreaza-te laughing

| L7w7n7d7 a răspuns:

Da ce jocuri interesante vă jucaţi voi.
Credeam că te referi la scunsa.

| girl00 a răspuns:

Stai linistita..nu are cum sa intre nimic ca esti virgina.^-^

| Anca16188 a răspuns:

Nu se poate asa ceva :* mai ales ca erai imbracata..ca sa ramai insarcinata trebuie sa ai contact sexual neprotejat :*

| skypy007 a răspuns:

Cum sa ramai insarcinata daca esti virgina.doamnee