| kidda97 a întrebat:

Buna TpU big grin
am si eu nevoie de un sfat din partea voastra big grin
e un baiat care mi-a placut de el acum aproape 1 an, si in zilele noastre tot imi place de el adica kateodata imi place kateodata il urask ...si el merteu cand ma vede zambeste, vb. cu mine, daca e sa-i ker keva ma ajuta etc...
ce credeti ar trebui eu sa ma duc sa il intreb sau sa astept in kontinuare?
el cand se uita la mine simt ca e atras de mine dar mereu aud anumite fete ca si cu ele fake ca-am la fel big grin

deci ke sa fac? pls ajutati-ma :X funda

Răspuns Câştigător
| Anonim_1879 a răspuns:

Hhm.chestia cu invitatu la tine etc nu prea tine pentru ca.na tie rusine sa te duci asa cu japca:sti vi la mine de craciun? aseaaa accidental evidentoh go on.ma rog eu zic pur si simplu uitate si tu frumos la el. ajutal, fa-i complimente dar nu indiscrete si daca vezi ca iti raspunde cu "aceeasi moneda"inseamna ca te place, si poti sa-l iei direct pe ocolite si sa-i zici cati place sau il poti face sa vina el la tine sa faca primul pas. e mai usor asealaughing pupici:Xfunda?

1 răspuns:
| xyz321 a răspuns:

Invita-l undeva ex. intreaba-l unde face craciunul, si eventual invita-l la tine. sau vezi tu gaseste un mod de a-l invita undeva unde sa fiti doar voi ex> la o plimbare in parc sau acum este iarna propune-i sa mearga cu tine la ski, sanie etc daca vrei da add la id si iti zc mai multe