| dOody a întrebat:

big hug Cine imi poate spune si mie povesti de dragoste?big grin Fundaa cea mai frumoasa!

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Cumpara-ti cartea asta:Supa de pui pentru suflet de indragostiti
http://www.kerigma.ro/carti.php?detalii=20751

Are o gramada de povesti din-astea

| ionela96 a răspuns:

Erau odata 2copii, care se iubeau, cu toate ca nu stiau asta inca.straight face pana intr-o zi, cand ei s-au cunoscut, s-au placut si au devenit iubitzi.happy Totul era bine iar fata fiind foarte indragostita iesea noapte pe geam pentru el.love struck pana intr-o seara... cand dintr-o intamplare nefericita a fost prinsa.sad, pedepsita.straight face [toate cele.:-