| CottonCandy a întrebat:

Buna >TPU.; d< De prin vara vorbesc cu un tip. El a fost la noi in scoala acum 2 ani [a plecat dupa ce. a terminat a 8. a] si mi-a placut de el. Dupa doi ani, am inceput o conversatie si am devenit prieteni foarte buni, insa nu-mi mai placea de el. Am vorbit cu el pana acum vreo 2 luni pana cand s-a suparat pe mine. Motivul? Inca nu l-am aflat. Cand vorbeam[inainte de cearta], imi dadea semne ca ii place de mine. Imi dadea de inteles ca pentru el sunt cea mai frumoasa, odata mi-a zis "regina", vorbeam foarte mult prin sms, venea la scoala sa ma vada cu toate ca sta in Agigea, am iesit in oras etc. Dintr-odata, "magia" s-a rupt: vorbeste cu toate colegele mele numai pe mine nu ma mai baga in seama, cand il bagam eu in seama nu-mi raspundea. Ciudat este ca ultima oara cand am vorbit cu el ne-am inteles super. Insa acum...nici "buna fa`".straight face Fostul meu prieten si el, erau foarte buni prieteni cand era Respectivu` in scoala. Sa fie oare fostul` gelos si sa fi bagat strambe intre noi? Sa fie de vina trecutul [si faptul ca stie ca eram disperata cand il vedeam pe hol acum 2 ani]? Voi ce credeti?sad
Funda.:*
P. S. Scuze daca am gresit unele cuvinte, dar` am scris foarte repede.laughing

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Raspunsul nu-l poti gasi la noi, noi nu ne putem da decat cu presupusul si o sa te inducem mai rau in eroare. Vorbeste cu el si intreaba-l ce s-a intamplat, de ce s-a suparat pe tine si ce l-a determinat sa te ignore si sa te evite. Nu trebuie sa stai cu mainile in san, lupta pentru ceea ce iti doresti. Nu trebuie sa pari nici disperata, dar nici nepasatoare.

| yomikutzaskumpy a răspuns:

Poate ca a bagat fostul strambe intre voi, poate ca ii gelos fostul ori vrea sa-ti faca rau.dar dc te complici daca uh nu simti nimic pentru el? poate o incercat sa umble cu tine si uh nu l-ai luat in seama si so saturat baiatu sa incerce.