| BlueViP a întrebat:

Am avut un coleg care imi era cel mai bun prieten. Vorbeam zilnic, ne zicea tot si el imi zicea ca ii place de o fata mai mare ca noi cu un an, dar ca nu vrea sa fie cu ea si eu ii dadeam sfaturi. A venit odata cu bicicleta la mine adica de doua ori. Toti prietenii ne ziceau ca suntem facuti unul pentru altul dar el se dadea la toate, ma tachina si eram bff. Apoi am intrat intr-o relatie cu cel cu care sunt si acum, dar el a aflat de la altcineva si m-a intrebat pe mess in gluma de ce nu stie si el si asa. Am mai vorbit ce am vorbit si m-a intrebat ceva gen: De ce atunci cand imi place o fata si cred ca va fi ceva serios cu ea, acea fata se combina cu altul? Ideea e ca de atunci nu am mai tinut legatura. Asta s-a intamplat pe la sfarsitul scolii si toata vacanta nu am vorbit pana inainte de inceperea anului cand i-am zis ca l-am vazut cu iubita cu care s-a combinat cam dupa 1-2 saptamani dupa ce a aflat ca sunt cu iubitul meu de acum. El nu a mai avut o relatie de aproximativ un an inainte. Cand am vorbit cu el inainte de inceperea anului mi-a spus ca i-a fost dor de mine si ca o sa stam in aceeasi banca anul asta, dar nu a fost asa si la scoala nu ne prea bagam in seama. Amandoi avem o relatie. Credeti ca ii placea de mine? o intrebare cam stupida nu?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Binenteles ca-i placea de tine, dar l-ai dezamagit putin si acum vrea sa uite de tine. Dar daca te bagi in seama cu el, chiar daca prima data va fi indiferent, la urma va ceda si mai poate fi ceva intre voi... happy Succes!

| xXDanXx a răspuns:

Daca sunteti doar de salut clar nu te mia iubieste te place ca o simpla cunostinta, cand unui baiat ii place de o fata cauta mereu sa o impresioneze nu sa nu se prea bage in seama cu aceasta.

| ToNNy123 a răspuns:

Stii ceva? Nu inteleg nimic laughing