| CottonCandy a întrebat:

Buna >TPU.big grin< Eu am sprancenele frumoase [din cate vad eu si din ce-mi zic colegiilaughing] si nu aveam neaparata nevoie de vopsit. Insa ieri am fost la pensat si aia mi le-a vopsit.love struck oricum, imi sta mai bine ca-nainte, mai ales ca vopseaua nu se vede foarte mult. Si voiam sa va intreb pe voi [ptc eu nu am experienta in chestii d.asea.blushing], exista pericolul sa se rareasca, sa se decoloreze sau mai stiu eu ce, din caua vopselei? Sa continui cu vopsitu` de fiecare data cand ma duc la pensat, sau sa ma opresc aici?big grin
Si inca o chestie: tembela aia de cosmeticiana, cand m-a pensat, mi-a facut si un mic gol [aproape isesiabil] in spranceana. Am auzit ca este bun uleiul de ricin.love struck cum ar trebui sa-l folosesc? Mi-or creste pana de Paste?:d
Funda.:*

1 răspuns:
| Skylar a răspuns:

Apai tu te **** cu sprancenele sau ce...