| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUbig grin.Eu fac karate si de la o vreme mi se intampla niste chestii care ma macina. Faceam lupta de la o distanta cu o colega si am dat in aer o lovitura de picior la nivelul capului in forta (ideea era sa nu ne atingem, faceam de la 4 metri distanta, ca sa ne exersam mai mult tehnica) iar colega mea a simtit un fel de impuls electric in acel moment, ce i-a provocat o durere considerabila de cap.Mai apoi am facut lupta reala ca sa zic asa, si de fiecare data cand blocam in punctul de contact colega mea simtea acelasi impuls electric.Atunci cand sunt nervoasa si pun mana pe aparate electrice se opresc din functionare (monitorul de exemplu, se stinge cand pun mana pe el) sau merg foarte greu.Antrenorul a spus ca e posibil sa am descarcari de energie chi sau ceva de genu chiar daca el nu prea crede in astfel de fenomene.
Intrebarea este urmatoarea:Ce ar putea sa fie?
Se accepta si linkuri.Multumesc anticipat!big grin Funda.

P. S.:Scuzati categoria, am nevoie de raspuns rapid. I don't want to see

3 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Raider varianta feminina :-o

Răspuns utilizator avertizat
| BroascaCuElice a răspuns:

Pune'ti bateriile la incarcat