| anonim_4396 a întrebat:

Cand credeti ca se ia curentul? Se ia si cand e cald afara, sau numai cand ploua si sunt descarcari electrice?

2 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Curentul se ia atunci cand este tensiunea mare pe retea /...

| D3eaa a răspuns:

laughing)intrebare penibila...in fine.curentu se ia atunci cand auei probleme de electricitate un consum prea mare. bine e posibil casa se ia cande ploaie.dar cand e cald si se ia curentu este in cauza ca cei de la electricitate au defectiuni