| Marbella188 a întrebat:

daca acum seara mi-a venit ciclul, cu intarziere de 3 zile, e posibil sa fie sangerarea de nidatie in cazul in care luna trecuta am avut MENSTRUATIE(5-6) ZILE, si de atunci nu am mai avut niciun fel de contact sexual?! Sau nidatia vine mereu mai repede?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sangerarea de nidatie atunci cand se produce asa ceva, are loc INTOTDEAUNA cu circa 3-4-5 zile mai INAINTE de data reiesita din calcul, la care urmeaza sa inceapa/porneasca menstruatia urmatoare. Multa sanatate!