| Marbella188 a întrebat:

Daca mi-a venit luna trecuta menstruatia, cu o zi mai devreme, m-a tinut 5/6 zile, iar luna asta trebuie sa imi vina maine, dar inca nu ma doare burta deloc, dar ma gandesc poate nu-mi vine? E posibil sa fi ramas acum 2 luni, in mai, inainte de menstruatie, gravidă si sa-mi fi venit doar luna aia si acum nu? De atunci n-am mai avut niciun fel de contact sexual, sau sa fi fost luna trecuta nidatia? Răspundeți-mi va rog!

1 răspuns:
| xutza a răspuns:

Te costa 10 lei sa afli raspunsul clar si sigur...mergi si ia un test, ia-ti de grija!