| ABcd12390 a întrebat:

Dacă ai facut sex cu cineva si crezi da te a drogat pentru că nu mai stii nimic ce poti face in legatura cu asta? Dacă nu ai dovezi sau ceva

6 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Te poti duce sa iti faci analize de sange dar nu mai tarziu de 24 de ore pentru ca foarte multe din droguri ies din sange la o perioada sub 24 de ore.

| Emma30555 a răspuns:

Mergi la medic. Dar chiar nu iti aduci aminte nimic? Erai imbracata, totul era cum trebuie? Nu iti aduci aminte sa zicem dar cand te ai trezit cum erai? Starea ta fizica, hainele? Tipul cu care ai fost e un golan, crezi ca te a drogat? Poti sa te duci la medic sa iti faci anilize si la ginecoloc. Mi se pare ciudat ca nu iti amintesti nimic

| Jonas94 a răspuns (pentru Emma30555):

Se poate, dacă a folosit ketamină și mă refer la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și de unde știi că ai făcut sex?

| Victoria18 a răspuns:

Fara dovezi nu ai ce face! Degeaba depui plangere, este egal cu 0 atata timp cat nu ai nici cea mai mica dovada.

| Jessica000 a răspuns:

Eu zic sa iti dai intalnire iar cu el, fă-te ca ești drogata și vezi dacă se da la tine.
Și pune și telefonul pe înregistrare. Ca sa ai dovezi