| AndaAndore a întrebat:

Daca am media 7.50 la purtare in clasa a-9-a mai am sanse sa intru la academia de politie? multumesc mult :* funda. [scuze categoria]

Răspuns Câştigător
| Ea_1881 a răspuns:

Media la purtare pe toti ani trebuie sa dea in total 8.ca sa ai sanse la inscrieriwinkingdupa inscrieri iti trebuie stiinta si curajwinkingsmug deci nu te speria ai sanse sa intri, mai ales daca pe anii viitori media la purtare nu va mai fi aceeasihappycrede'ma stiu asta deoarece am un var care a intrat acolowinkingtongue

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

7.50?
Daca ma intrebi pe mine, NU n-ai sanse! Imi pare rau.

| ciresicaSiatat a răspuns:

Nu,nu ai sanse, daca nu ma insel media trebuie sa fie cel putin 9, iar acea nota sa aiba o justificare din partea directorulu, scuze

| buburuza2 a răspuns:

Nu la politie trebuie sa ai media de 10 ca sa potii intra happy e foarte njpa de tinne :d dar sper sa ai noroc la alt ceva happy || fundda?:d

| bulgaras_3493 a răspuns:

Nu trebuie sa ai 10 pe linie

| dudutm a răspuns:

Nu cred ca mai conteaza media la purtare acum. Intra pe site lor si vezi acolo ca gasesti.
Ca un sfat, daca vrei sa dai la academie apucate de un sport de pe acum ca is destul de dificile probele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu