| adelinaaabubulina a întrebat:

Buna TPU daca ati avea 11 ani v-ati saruta cu un sarut frantuzesc?

11 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Daca as avea 11 ani m-as chinui sa imi iasa media peste 9 la toate materiile.

| Deny1333 a răspuns:

Da. Nu mi se pare nimic greşit, deşi vârsta e cam mică.

| mdany a răspuns:

Nu,pentru ca as fi inca doar un copil care se joaca cu puta in nisip si se uita la pokemon pe minimax, care nu stie sa lege doua cuvinte.Altceva?

| chelie91ptm a răspuns:

La 11 ani nici sa ma sterg la fund nu stiam

| bebin a răspuns:

Schimb de flegme...suuupeeer

| CrazyGirl2 a răspuns:

Ioooi fetita ai 11 ani, ase`i? doamne si iti trebuie sarut frantuzeshk? du`te si te joaca cu puta`n nisip

| Nicoleta a răspuns:

Daca as avea 11 ani mi-as cauta papusile.Nicidecum nu m-as gandi la asta.

| georgiana14 a răspuns:

Buna ai numai 11 ani mai cresti si dupa

| laure_3087 a răspuns:

Da, eu de la 10 ani incepusem cu fetele si saruturile.winking

| Eee_7625 a răspuns:

DA! nu conteaza varsta, in toate e un inceput. si-n plus ce e asa grav, e doar un sarutlaughing

| AnaMaria_6651 a răspuns:

Nu! De ce, ai 11 ani?