| VanessaVaneeXo a întrebat:

Am si eu o intrebare mai..rusinoasa ca sa spun asa.
Cum se saruta? Dar nu sarut frantuzesc sau ceva de genu, un mic sarut, o atingere de buzewinking
Funda!

Răspuns Câştigător
| alecs14alecs96 a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti fie frica de un sarut, e ceva instinctual, nu stiu... vine de la sine, si tot odata nu cred ca are termen de comparatie ( adica sa-ti spuna ca X-uleasca saruta mai bine ca tine ), de aceea nu cred ca ar trebui sa ceri sfaturi! Numa' bine

4 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

O atingere de buze

| e1xtz a răspuns:

Hmmm,complicat de ajuns la nivelul acesta...trebuie sa mergi la facultate vreo cateva cursuri aprobate de ITM..si dupa aceea poate te incadrezi..hai ca-i gluma.un pupic e un pupic, o s aiti iasa pur si simplu..ma gandesc ca ai vreo 10-12 ani pe undevahappy

Răspuns utilizator avertizat
| Ṕαᾔḓεмḯḉ a răspuns:

Exact intrebarea asta o aveam si eu.cateva sapt. In urma. Deobocei ma pupam cu pretena pe obraz. Dar eram cu ea in parca si in fine a fost cum a fost si la sfarsit neam ppt pe gura. Era si la mine prima oara si stii ce-am facut? Nimic. Mam pupat si gata. In treaba asta nu iti trebuiesc lectii. O faci dupa cum o simti. Improvizezi pe moment, gandesti pe moment. Nu te panikhezi si p refuzi pentru ca asta ar indemna un mare pas inapoi! Ce pe tine te-a invatat cineva cum sa iubesti? Nu cred. Fundawinking?