| 111_9849 a întrebat:

daca baiatul doar se sterge pe maini dupa ce ejaculeaza, exista posibilitatea sa mai ramana spermatozoizi? daca doar s. a sters? si p mana nu se vedea nimc, nici umed nici uscat.nimic?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cu certitudine au ramas spermatozoizi. Ei sunt extrem de mici, se vad greu si la microscop, era imposibil sa-i vezi cu ochiul liber. Si traiesc cam 24 ed ore de la uscarea completa a spermei, asa ca nu conteaza ac nu era umed.

| Aylee a răspuns:

Logic ca mai exista spermatozoizi... Doar sunt microscopici, nu ai ce vedea cu ochiul liber.

| liviu89 a răspuns:

Poate au mai ramas dar daca ti a bagat tie degetele in pasarica dupa aia nu prea cred ca ramai insarcinata
Pentru cuplurile care sunt sterile la barbati se face testul de sperma volum ejaculator, talia si forma spermatozoizilor etc
la capitolul volum ejaculator prietenul tau nu mai avea pe mana decat foarte putini spz asa ca... foarte putine sanse

| MisterAnswer a răspuns:

Trebuia sa-si puna prezervativu pe degete ca sa fii tu linsitita

| NickeyLoveBibb a răspuns:

Nici umed nici uscat straight face ...pff ce ai vorbit laughing cred ca nu daca nu'ti bage dejtele in pasarica rolling on the floor