| UnGunoi12 a întrebat:

Eu cu prietena mea am avut relatii intime, adică eu am umblat la ea in pantaloni si ea la mine. Amandoi am avut pe mâini acel "lichid" (sper ca intelegeti) si ea s-a sters cu un șervetel umed apoi mi l-a dat mie sa ma sterg cu el si fara sa ma gandesc, iar am umblat in vaginul ei cu mâna respectiva.
E posibil sa fi luat de pe șervețel si sa rămână însărcinată?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da; o să nască o batistuță.

| dullcat a răspuns:

Spermatozoizii nu traiesc decat in vagin, nu pe maini, in aer, pe servetele, pe haine, etc.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa rămână gravida.

| Fatamuntilor a răspuns:

Simplu si la obiect! nu!

| AmandinaDragan a răspuns:

UnGunoi12 pentru tine e posibil orice. Ma ofer sa botez.

| Burrlak a răspuns:

Am un frate