| geogi a întrebat:

Buna o prietena m`a rugat sa va intreb asa: are cum sa ramana gravida daca pr`sau a bagat degetele avea sperma pe maini da inainte s-a spalat pe maini si sa sters... exista vreo sansa?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este nevoie să postezi de două ori!
Răspunsul este nu.
Pa, pa.

| elasexygagica a răspuns:

E trist daca fata se multumeste cu niste degete in loc sa ii se bage ceva mai gros in viziuna...

| AnnaMaria a răspuns:

Nu am inteles nimic.intai i-a bagat degetele dupa aia s-a spalat.sau inainte de asta?straight face daca inainte, nu, nu are sanse sa fie gravida

| RoXxy a răspuns:

Nici o sansa!

| Funditssa a răspuns:

Nu :d