| treidex a întrebat:

Daca esti virgina si faci sex neprotejat, e posibil sa ramai insarcinata?

18 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Clar da ia-ti pastila de a doua zi de la farmacie

| LNK a răspuns:

Nu este exclus, asa ca nu risca.

| larrii a răspuns:

Normal ca da. Nu conteaza daca esti virgina sau nu, tot poti ramane... foloseste prezervativul, e mult mai sigur si te scapa de o sarcina si de boli nedorite.

| Ana_4223 a răspuns:

Bineinteles dar daca baiatul stie cum sa o faca, este mai putin probabil

| unknownn a răspuns:

Da asa dupa tine cam cum crezi ca se fac copiii? Vine barza?

| claaau a răspuns:

Da daca il lasi sa se termine in tine.

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Daca faci sex(adica sex prin penetrare) evident ca poti ramane daca esti neprotejata.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, este posibil să rămâi însărcinată!

Trebuie ştiut că la dezvirginare se POATE produce o "ovulaţie SPONTANĂ" : deci, în acel moment e posibil să fi cel mai fertilă ( indiferent de perioada "normală" de fertilitate calendaristică )!

Toate cele bune.

| Oana92 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai incape indoiala? bineinteles!

| Predator30 a răspuns:

Da cu siguranta este posibil..asa ca mai bine faceti sex protejat.

| Larisssaa a răspuns:

Da. E foarte posibil.

| Keith a răspuns:

Da nu e exclus.

| Nelamuritul a răspuns:

Da,90% sanse, poti sa cumperi scutece daja.

| RalucaTyan a răspuns:

Normal ca poti ramane.

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Da, nu conteaza daca esti sau nu virgina... ramai insarcinata daca lichidul intra unde trebuie

| musculo a răspuns:

100%.in locul tau as merge la magazinul de copii... intr-o saptamana nasti

| Iunikaaa a răspuns:

Foarte posibil ca Da, va trebuii ori sa pleci la doctor ori sa faci test de sarcina, atentie uneori testele pot s arate ceva ireal cred...