| anonim_4396 a întrebat:

Daca esti virgina si o faci fara prezervativ poti sa ramai insarcinata?:*

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca nu folosesti prezervativ sigur ca da.

| thehope a răspuns:

Sa fii virgina nu te fereste de o sarcina nedorita. Dupa cum probabil ai mai auzit sau citit, aici pe site, sau in alte parti nu e nevoie neaparat sa ejaculeze partenerul tau in interiorul tau pentru a ramane insarcinata, uneori si lichidul care ii lubrifiaza penisul te poate lasa insarcinata, deoarece si ala contine spermatozoizi. Cel mai sigur folositi prezervativul, pentru ca va fereste si de boli u transmitere sexuala, sau daca nu vrei si nu vrei sa folosesti prezervativ, atunci apeleaza la anticonceptionale, evident prescrise de un medic.

| petitdreamer a răspuns:

Poti ramane insarcinata oricand( cand nu va protejati)

| any_1988 a răspuns:

Da, poti sa ramai insarcinata, asa ca mai bine foloseste prezervativul.

| iuddavali a răspuns:

Crezi ca esti mai deosebita? facuta din alte materiale? http://stirist.com/poti-ramane-insarcinata-daca-faci-sex-cu-prezervativ/ desigur ca poti ramane insarcinta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu ce crezi? ca la tine nu ajung ala micii cu coditze? sigur ca da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti, poti!happy

Si cu periuta, poti!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eeee depinde!

si eu am fost virgina cand am fkto prima data cu iubitul meu si nu am ramas!

mai bine zis nu ne protejam niciodata intotdeauna o scoateblushing la timp! sper ca nu o sa avem problema pentru ca sunt prea tanara pentru asa ceva ( eu 16 el 18 )