| alexa_2813 a întrebat:

big grin daca esti virgina si o faci fara prezervativ si el isi da drumu e posibil sa ramai insarcinata?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, riscul este maxim la primul contact sexual, fiindca se poate produce o ovulatie spontana. Asa ca riscul este intre 10% si 100% in functie de perioada ciclului menstrual in care te gaseai.

| monyk a răspuns:

Buna, da sigur ca se poate, faptul ca ai fost virgina nu impedica o sarcina, poate sa fie prima oara sau a 20-a oara cand o faci, e totuna, atata timp cat el isi da drumul in tine se poate sa ramai insarcinata si inca riscurile sunt foarte mari; in plus sa nu uitam de bolile si infectiile cu transmitere sexuala; depinde si de perioada ovulatiei fetei, daca e sau nu in perioada fertila...deci,chiar daca esti virgina si o faci pentru.prima data, tot poti sa ramai daca nu va protejati.

| catthshshshs a răspuns:

Da! Nu conteaza a cata oare faci sex.

| julieta a răspuns:

Categoric ca da! daca nu vrei sa deveniti parinti, tu cu prietenul tau protejati-va

| Andreea_7493 a răspuns:

Da.Si ca esti virgina si nu ramai fara prezervativ mai ales daca ejaculeaza in tine este CEA MAI MARE ABERATIE! Deci, folositi prezervativ!

| alexandru_4652 a răspuns:

Da. este foarte probabil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 11-12-13 ani maxim parerea mealaughing

| adryano_3550 a răspuns:

Ce creier de cocostarc ai normal ca ramai insarcinata.