| Marina56toy a întrebat:

Bună TPU! Daca nu am sâni și încep viata sexuala oare îmi vor creste mai mult? Adică voi ce credeți la 15 ani e bine sa încep viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Băieții care râd de fetele ce nu au sâni au maturitatea emoțională a unui gândac de bucătărie deci nu aș pune mare preț pe părerea sau preferințele lor. Există lucruri mult mai importante în viață decât mărimea sânilor.

15 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Eu cred ca la 15 ani ar trebui sa te ocupi cu studiul, in ideea de a-ti constui un viitor...nu sa faci sex.

| Marina56toy explică (pentru wildthing):

Da dar dacă nu îmi creste sânii băieți rad de mine toate fetele ii au mai mari! Solicoanele ar fi o opornitate?

| wildthing a răspuns (pentru Marina56toy):

*Da, dar dacă nu îmi cresc sânii, băieții râd de mine, toate fetele avandu-i mai mari! Silicoanele ar fi o optiune?

Tu nu stii sa scrii, dar esti preocupata de sex, dimensiunea sanilor si silicoane...la 15 ani?!

| VoidEternal a răspuns (pentru Marina56toy):

Băieții care râd de fetele ce nu au sâni au maturitatea emoțională a unui gândac de bucătărie deci nu aș pune mare preț pe părerea sau preferințele lor. Există lucruri mult mai importante în viață decât mărimea sânilor.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

NU, sub nicio forma sa nu i ti incepi la 15 ani viata sexuală, mai stai asa pana după 18 ani, de preferat ar fi sa i ti incepi viata sexuala după ce te casatoresti, nu sa faci sex cu oricine care doar asta vrea si după aceea nu i mai pasă de tine după ce ai cedat avansurilor lui sexuale, dar decizia i ti va apartine tie, pana cand vei fi pregatita fizic sa i ti incepi viata sexuala, mai este ceva timp de asteptare, ai scoală ai teme de facut nu te dezvirgina ca nu cîstigi nimic, din contră pierzi mult.

| Marina56toy explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ai dreptate dar uneori ma supăra ca băieții fac glume proaste și ma face mai ambițioasă sa ma apuc de sex dar acum stau liniștită abia dacă nu am sânii mari nu ma dor când merg la sala și cu Dezvirginare mai mult îs curioasa sa vad cum ma simt cum reactionez dacă ma doare și dacă sângerez! Dar dacă ați putea răspunde și la astea ați fi super ok dacă nu aștept pana la 18 19 ani pana atuncea sa știu și eu la ce sa ma aștept! MULȚUMESC!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Marina56toy):

Dezvirginarea va fi dureroasa mi ales pentru tine daca baiatul nu este experimentat, iar daca nu i ti va face tie un preludiu suficient de mult sa aiba rabdare sa se lubrifieze vaginul tau atunci va fi o experienta traumatizanta, indiferent daca ai sau nu sîni mari nu este acum momentul sa te dezvirginezi, iar băietii care cauta la o fata sîni mari silicoane si fund mare ăia sunt aventurieri imaturi, o fată o iubesti pentru ce este ea nu pentru ca arata traznet, ca frumusetea trece dar caracterul frumos al unei fete ramîne vesnic, acum depinde si de fată sa stie sa i si puna in evidenta trasaturile frumoase si aspectul fizic adica sa se machieze decent sa se imbrace cu gust nu ca in club, baietii care fac glume proaste pe seama ta sunt ei niste prosti, nu trebuie sa i bagi in seamă

| Violleta2022 a răspuns:

Sanii nu cresc de la viata sexuala, ci hormonal, depinzand strict de hormonii tai.

Te sfatuiesc totusi sa-ti vezi de copilarie la 15 anisori si sa te apucid e sex dupa 18-20 de nai, acdn esti destul de matura si constientizezi ca sexul poate aduce placere dar si riscuri foarte mari.

| mi25 a răspuns:

Nu la toti baietii (barbatii) le plac sanii mari.
Fiecare om este cu ceea ce i-a dat Dumnezeu sau natura.
Cred ca a-ti mutila corpul prin implante (eu asa le consider) este o prostie si o lipsa de respect fata de tine insuti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti cresc sanii daca faci sex, esti mica poti sa faci cat sex vrei tu dupa 18 ani

| Saiko10 a răspuns:

Iti voi raspunde la a 2 a intrebare, s-a facut un studiu si media la care majoritaeta lumii isi pierde virginitatea este de 16 ani, deci nu esti asa de departe de medie, doar ai grija cum o faci, fi protejata si sa fi sigura ca vrei.

| elennax a răspuns:

Cand iti vei face prima relatie vei realiza ca marimea sanilor nu conteaza.

La 15 ani n-ai maturitatea psihica necesara pentru sex, se observa clar la cat de disperata esti sa ai sani mai mari

| CristianPetre2002 a răspuns:

Nup sunt perfect si asa mici nu ar trebui sa te preocupe asta acum ai 15 ani pana mea de futardele mici

| Mememaker a răspuns:

Nu.te rog eu din suflet sa nu faci asa ceva dupa 18 ani faci ce vrei.

| Marina56toy explică:

Sau dacă sa spun prin absurd ca risc și fac sex prima data ma va durea cum ști reacționat voi fetelor sa știu niște reacții și dacă port prezervative feminin nu va mai durea asa de tare? Și ce poziție trebuie sa stau sa nu rămân însărcinată?

| VoidEternal a răspuns (pentru Marina56toy):

Eu zic sa adopti pozitia "stau pe fundul meu" și să lași pe mai târziu gândurile astea. La vârsta ta sunt lucruri mai importante. Școala e unul dintre ele și nu pare că ți-ar strica un pic mai multă atenție în acea direcție.