| anonim_4396 a întrebat:

Daca o fata zambeste si imi face din mana cand ma vede... sunt semne sa ma placa? Sau daca imi tot da mesaje cu "Ce faci? " si ma suna, ma place?laughingDaca nu, cum se comporta o fata cand place pe cineva big grin. Dau funda...

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu o intrebi? Scoate-o la o inghetata, la plimbare si vezi cam ce vrea de la tine.

| Azre a răspuns:

Nu înseamnă nimic. Vrea să fiți amici.

| h3r a răspuns:

happy...

Fata este drăguță cu tine, îi ești prieten și atâta tot.

| grab a răspuns:

Da ma anonimule, te place!

Now what?!

| sayWhaaat a răspuns:

Vrea sa fiti amici.
Cand o fata te place.......iti dai seama!

| losseru a răspuns:

Intreab-o si tulaughing

| Constantin112 a răspuns:

Daca spui ca te baga adesea ori in seama inseamna ca vrea sa fiti prieteni mai mult sau mai putin apropiati... daca te place si ii este rusine sa iti zica incearca sa aflii sa discuti cu ea pentru ca nu e frumos oarecum sa te joci cu sentimentele cuiva.

| Deeaaadeyutza a răspuns:

Poate, stai si tu cu ea un timp si o sa.ti dai seama!