| anonim_4396 a întrebat:

imi place de un baiat din scoala.Cand ma vede imi zambeste si uneori ma sa-l alerg si vorbeste cu prietenii lui despre mine.Cand iesim de la ore imi face cu mana, ca eu stau in alta zona si plec cu autobuzul, mai imi face semne prin care exprima: pup sau te iubesc.Si eu il plac dar nu am curaj sa-l intreb. Ce ma fac?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Intreaba-l. poate te place. daca nu oricum macar ai incercat. vbeste cu el pe mess sau prin mesaje daca iti e rusine si gata.
bafta! :*

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai așteaptă un pic până te mai maturizezi ca să înțelegi ceea ce face el!
Pa, pa.

| Friendry a răspuns:

Din moment ce amandoi va placeti nu vad nici o problema. Poate o fi un pic timid, daca e asa va lua ceva pana sa faca "primul pas". Ce iti recomand e sa vorbesti cu el de cate ori ai ocazia.

| justbogd4n a răspuns:

Ce mai astepti. vorbeste mai des cu el si o sa vezi ca o sa vina intrebarea dl sine