| aiud002 a întrebat:

Daca o fata te place, cum iti dai seama? zambeste cand te vede? daca da ce alte semne pot sa mai fie

Răspuns Câştigător
| BLEACHhallow32 a răspuns:

Depinde cat de indrazneata este daca este mai emotiva cand vorbeste cu tine se balbaie sau incerca sa te faca sa razi sau spune lucruri un pic ciudata si se face rosie la fata iar daca e indrazneata incerca sa vorbeasca cu tine si sa stea in preajma ta. sper ca ti-a placut raspunsul

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Trebuie sa fii prost sa nu-ti dai seama ca o fata te place, sincer!

| blueheart a răspuns:

Hei! Cand fata te place iti zambeste intr-un fel anume, intr-un mod special. Te cauta mereu cu privirea, incearca sa fie cat mai aproape de tine. Daca e mai indrazneata poate ai surpriza sa vina ea la tine si sa-ti spuna ca te place.
Urmareste-i zambetul si privirea. Sigur iti vei da seama daca te place sau te vede ca pe un amic, prieten.
Succes! happy

| JiTerra a răspuns:

Poate fi s vaza cu zamebtul dar poate si sa te ingnore intentionat, pentru ca vrea sa-i dai atentie gen: oare ce are cu mine, de ce nu ma baga in seama, etc.
Bine mai sunt si unele evidente[disperate] intra pe tine pe fb/mess imediat cum ai intrat... fara sa stie sa se controleze x.x
sau daca te cheama des afara chiar daca nu doar voi doi

| catalin231998 a răspuns:

Poi nu te baga in seamaca ii este frica sa vb cu tine happy

| INCREDIBILus a răspuns:

Cati ani ai, 10?

| EuLaLa a răspuns:

Pai este putin geloasa cand vorbesti cu prietenele ei si se rusineaza usor cand esti prin preajma sau cand cineva sugereaza o posibila relatie intre voi doi. Si da, iti zambeste. Dar daca o fata iti zambeste nu inseamna ca te place sigur! happy Oricum, va incerca sa iasa in evidenta mai mult decat pana acum.