| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat vorbeste cu mine mereu, se uita la mine, ma face sa rad, ma ajuta cu orice, ma ia in brate (rareori) inseamna ca ma place?

Eu cred ca e evident, dar problema e ca "se da" si la alta fata, doar ca parca petrece mai mult timp cu mine.

Suntem colegi de clasa, ne stim de mult, suntem prieteni foarte buni iar el anul trecut mi-a spus ca ma place.

Deci ma mai place pana la urma, sau sunt doar o prietena pentru el?

Si daca ma place ce ar trebui sa fac? (si eu simt ceva pentru el.)

Mulumesc. (Funda)

3 răspunsuri:
| razvan1305 a răspuns:

Eu zic ca baiatul joaca pe 2 fronturi...Adica u esti cel principal, cel mai,, profitabil" si urmeaza secundaru care nu-i asa de rau da nu e la fel ca primul

| xButterflyxX a răspuns:

Eu zic sa-l intrebi daca te place happy. si sa-i spui ca si tu simti ceva pentru el cine stie poate va cuplati.big grin, pentru ca din ce ai spus tu reiese ca ii place de tine.happy

| Dragooos223 a răspuns:

I-ati inima in dinti si du-te la el si spune-i ce simti pentru el, nu ai nimic de pierdut, ci de castigat