| anonim_4396 a întrebat:

Ideea este ca imi place de un băiat pe nume Marius. Ne stim de cand eram la grădiniţă si suntem in aceeaşi clasa. Ne stim de 10-11 ani şi întotdeauna am fost buni prieteni. Eu sunt genul de fata care e cea mai buna din clasa si colegii imi cer temele happy inclusiv el. El zice mereu ca vrea sa fie copil (chiar daca are 15 ani!) si Ca nu ii place de nimeni. Dar anul trecut mi-a zis ca ma place cand nu ne vedea nimeni. Acum suntem in continuare cei mai buni prieteni. As vrea sa mentionez ca e genul de băiat care face glumele cu fetele, se bate cu ele, de aceea suntem si prieteni deoarece sunt singura care l-a bătut pana acum. El a scuipat toate fetele si le-a înjurat. Nu cred ca pe mine m-a înjurat vreodata ca pe ele si niciodată nu m-a scuipat. Ce părere aveţi?

Răspuns Câştigător
| iarinaa a răspuns:

Daca el este tipul acela,, de copil" la 15 ani, iar tu simti ca intre voi ar putea fi ceva mai serios, ma refer la o relatie, incearca sa vorbesti oarecum cu el, sa aduci in vorba acest subiect si sa ii spui ceea ce simti pentru el, ai grija sa faci aceasta decizie cu toata inima pentru ca daca voi veti fi impreuna si nu va dura, adica doar 1 luna, 2, stricati prietenia voastra de atatia ani doar pentru un impuls. Eu am avut un prieten cel mai bun la fel ca tine si el se comporta la fel cu alte fete, mi-a marturisit ca ii place de mine. Si mie imi placea de el, dar nu am vrut sa stricam prietenia, pana intr-un final cand am fost impreuna jumatate de an, iar apoi ne-am despartit si mi-a parut foarte rau atunci, pentru ca poate si azi eram cei mai buni prieteni. Acum doar ceau, ceau si cateva intrebari in plus. Sper ca te-am putut ajuta.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

El este inca un copil, prost educat, care nu stie decat sa scuipe si sa injure, nefiind inca in stare de mai mult. Cu trecerea timpului, exista ceva sanse sa-i vina mintea la cap.

| Doub a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))))
Oh, Doamne, cât am mai râs. laughing)
Stai la coadă, poate ai noroc să-ţi dea şi ţie o flegmă. day dreaming

| Lawliet14 a răspuns:

A scuipat fetele si le-a injurat? E un imatur. Si daca se va maturiza pentru intelepciunea lui dintotdeauna, nu cred ca e de nivelul tau. Dar tie-ti place... Bafta, atunci inseamna ca nu esti intelectuala clasei!

| IreneIan a răspuns:

Lawliet14 Nu e genul ala de băiat,, golan''. Si eu sper ca intr-o zi va fi putin mai politicos cu fetele. Si nu cred ca ai vreun drept sa imi se pui ca nu sunt intelectuala clasei din moment ca nu ma cunoşti. Ai avea dreptate daca as fi zis ca as fi avut o relatie cu el ai cu încă 100 dar sa fiu sincera eu nu am avut vreo relatie cu vreun băiat pana acum.
P.S. E imatur, dar sa stil ca e super dragut.

| IreneIan a răspuns:

Lawliet14 Nu e genul ala de băiat,, golan''. Si eu sper ca intr-o zi va fi putin mai politicos cu fetele. Si nu cred ca ai vreun drept sa imi se pui ca nu sunt intelectuala clasei din moment ce nu ma cunoşti. Ai avea dreptate daca as fi zis ca as fi avut o relatie cu el ai cu încă 100 dar safiu sincera eu nu am avut vreo relatie cu vreun băiat pana acum.
P.S. E imatur, dar sa stil ca e super dragut.

| IreneIan a răspuns:

Lawliet14 Nu e genul ala de băiat,, golan''. Si eu sper ca intr-o zi va fi putin mai politicos cu fetele. Si nu cred ca ai vreun drept sa imi se pui ca nu sunt intelectuala clasei din moment ce nu ma cunoşti. Ai avea dreptate daca as fi zis ca as fi avut o relatie cu el ai cu încă 100 dar sa fiu sincera eu nu am avut vreo relatie cu vreun băiat pana acum.
P.S. E imatur, dar sa stil ca e super dragut.