| Catenstein a întrebat:

FUNDA!+VOTpuppy dog eyesEste o poveste cam lunga... dar am nevoie de ajutorcrying((((
Deci:
Anul acesta am inceput liceul si m-am imprietenit cu toti din clasa [eu sunt fata model"ohappy", le iau apararea colegilor in fata profilor vorbesc cu toti, nu sunt genul care sa lase pe cineva deoparte]acum stau mai mult cu un baiat si o fata ...pe baiat il plac si CICA si el ma place deoarece Toata clasa mi-a spus asta si chiar si prietena noastra comunalove struckmi-a spus acelasi lucru.Si eu il plac dar nu pot sa ii spun.nu stiu dcthinking iar prietena noastra a vorbit cu el si mi-a spus ca citez: "Daca nu am fii in aceiasi clasa ar sta cu mine, asa ca suntem in aceiasi clasa ar fi ciudat"straight face. asa stau cu el.ma i-a in brate suntem foarte apropiati gen Cei mai buni prieteni chiar mai mult uneori.este gelos[prietenul lui ma mai i-a in brate si imi spune "stai sa ne vada" si cand ma intorc prietenul lui rade si imi spune "WOW! sa si intors". ma simt naspa.si le spun sa ma lase.ca nu vreau sa il fac gelosstraight face dar mai e un baiat mai mare care ma place ff mult adica ma i-a in brate si ma enerveaza adica vine mereu vrea sa ma pupe si chestii de astaoh go on.Baiatul de care imi place nu ii baga in seama doar se intoarce sau pur si simplu PLEACA DIN CLASA.Adica daca ma place dc crede ca daca suntem in aceiasi clasa ar fi ciudat? Sufera cand vede fazele colegilor din clasa cand m-a iau in brate? nu vreau sa il fac sa sufere.sadce sa fac? si eu il plac foarte mult dar nu pot sa ii spun in fata ca v-am zis suntem ca si cei mai buni prieteni
HELP!crying((

Răspuns Câştigător
| andeutzacristina a răspuns:

Pai eu cred ca cel mai bine ar fi sa ii dai de inteles ca si tu il placi mult si ca ai vrea sa fi cu el. si daca pana la urma nu isi da seama fa tu primul pas.vezi ce zice. Si referitor cu ceilalti baieti eu zic sa nu le mai dai importanta DELOC pentru ca ar putea sa se supere el si sa nu mai vrea sa iti dea importanta. Mult succes!:*