| 1HalfOp a întrebat:

Ce crredeti cine e mai tentat sa insele iubitul sau iubita? astept sa dau fundita.

10 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Cind e vorba de menaj a troi cu doua persoane de sex diferit iti spun din propria experienta ca amindoua sexele sint dispuse.

| St3fU a răspuns:

Depinde de personalitatea fiecaruia. Sunt fete mai "slutty" care nu se pot abtine sa inselebig grin, dar si pentru baieti poate fi greu sa se abtina daca il asalteaza fete frumoase laughing.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Mai tentat e cel neglijat.

| DeeaMarry a răspuns:

Niciunul, daca se iubesc cu adevarat happy

| Dulceraucelmairau a răspuns:

Da aveti foarte mare dreptate tongue dar daca exista iubire si respect intre acele 2 persoane fetei ai este mai greu, baietilor ai este foarte usor daca il ia o fata frumoasa mai tare imediat cedeaza dEci... Baieti sunt mai curvariwinking

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Dulceraucelmairau):

Da asta asa e dar tot fetele sunt curve care ne ispitesc deci totul de la fete porneste.Noi suntem mai prosti ca acceptam avansurile lor si vrem nitica pasarica de la elehee hee

| alex16tm a răspuns:

Fetele inseala intotdeauna si nu pierd nicio sansa de a si o trage cu altul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un studiu a aratat ca fetele inseala mai mult laughing. Deci uite si raspunsul.

Dar depinde mult de personalitate, eu nu as putea insela pentru ca automat m-as simti vinovata, si prefer sa ma scutesc de situatii de genu laughing. Prefer sa dau papucii si sa ma pun cu acel cineva decat sa joc pe doua fronturi oh go on.

| Deea1111 a răspuns:

Poi ambi ar putea sa fie tentati dar depinde de fiecare si pe ce au pus ochii

| Killerman a răspuns:

Clar iubitul