| anonim_4396 a întrebat:

(DAU FUNDA) Am nevoie de ajutor, am iesit astazi cu doi baieti afara,bine ca si amici oricum amandoi au prietena iar eu numai ce m`am despartit acum cateva zile de prietenul meu, am mers sa ne plimbam intr-un oras apropiat si unul dintre ei m-a luat de dupa gat si a zis pfoaiii mama zici ca suntem impreuna daca ne vede cineva ii zice la pritenenut`o si i-am zis si ce oricum nu mai am de gand sa ma impac cu el,apoi am mers pana acasa sa mananc si m-a tot suna sa merg mai repede cand am ajuns la el la bloc era si prietena lui, am hotarat sa mergem toti patru in parc ne-am pus la o masa cu bancuta iar eu m-am pus cu costy iar ady s-a pus cu prietena lui, el a zis ca nu tine la ea, ady isi rupea bataturile iar prietena lui i-a zis sa stea cuminte si a injurat-o si i-am zis si eu sa se potoleasca si s-a potolit,bate cinciul cu mine,imi zambeste mereu, apoi costy a zis sa mergem pana la el sa faca dus iar noi sa stam in camera,ady i-a zis prietenei lui sa plece acasa ca mergem doar eu,el si costy, prietena lui s-a dus la ea acasa iar noi am mers la costy, pana cand a facut costy dusul eu si ady ne-am uitat la niste poze de cand eram noi mai mici si am ascultat muzica, apoi am mers sa vindem un cuptor cu microunde si se facu-se seara ady mi-a zis ca ma suna si maine sa iesim pe afara, nu prea stiu ce sa zic eu cred ca ii place de mine voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| alex9569 a răspuns:

Da ii place de tine da nu are rost sa te incurci cu elwinking

| ZambesteRoxyTeIubeste a răspuns (pentru alex9569):

Nu vreau, deoarece fata cu care este el chiar tine la el iar eu inca mai tin la fostul si oricum nu ar putea fi nimic intre noi ca nu vreau sa stric prietenia pe care o avem

6 răspunsuri:
| RetardedRacoons a răspuns:

Ai niste tovarasi de-a dreptul cretini. Asta e parerea mea.

| Biancaa245 a răspuns:

Păi îi place de tine cred. dar vorbeşte cu el şh explicăi puppy dog eyes.

| ZambesteRoxyTeIubeste a răspuns (pentru Biancaa245):

Voi incerca..mai intati astept sa vad daca chiar ii place de mine sau nu ca sa nu pic de fraiera laughing iar apoi ii voi explica, multumesc de sfaturi :*

| Florentina_Dinca_1994 a răspuns:

Parerea mea e ca ori ii place de u ori vrea cv deosebit de la tine ai grija de tine finca daca se intampla cv dosebit poate sa afle iubita lui

| ZambesteRoxyTeIubeste a răspuns (pentru Florentina_Dinca_1994):

Multumesc de sfat, nu sunt genul de fata care sa se bage peste altcineva in plus nu vreau sa imi stric prietenia cu el happy