| iloveyoumybby a întrebat:

dau funda. Am o relatie cu un baiat de mult timp. Ne iubim, e prima data cand iubesc..si cred ca si pentru el e la fel,din cate mi-a povestit. Ma iubeste mult, imi demonstreaza asta mereu. Inainte de mine a fost cu foarte multe fete dar nu pentru relatii serioase ci pentru altceva(intelegeti voi). El e vagabond..are niste probleme marisad. Ideea e ca eu sunt virgina si imi trec multe ganduri negative prin minte..ma gandesc ca n-o sa-i placa cand o sa-i spun asta,sau poate nu vor fii probleme, dar eu tot ma ingrijorez. Ce credeti? Va reactiona ok? Ma va intelege..eu zic ca da, dar tot ma macina niste ganduri..nu am facut-o niciodata si sper sa fie binesad

Răspuns Câştigător
| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

De ce sa fie o problema? Ar trebui sa fie mandru ca iubita lui mai este virgina.Se va bucura stiind ca va fi el primul (daca va fi sa fie ). Nu ai pentru ce sa-ti faci griji.

15 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

In primul rand, cati ani ai si de cat timp sunteti impreuna de el inca nu a aflat ca esti virgina?

| OoBunnyoO a răspuns:

Eu cred ca daca tine la tine va fi ok. Incearca sa nu mai amani momentul si sa ii spui ca esti virgina.

| Alcyon a răspuns:

Daca te iubeste, se va bucura ca e primul. Daca nu, o sa dispara. Nu-ti face probleme din cauza asta. Daca te lasa, inseamna ca nu-si dorea o relatie serioasa cu tine.

| iloveyoumybby explică (pentru Alcyon):

Multumesc mult pentru raspuns.

| AgathaRo a răspuns:

Pai unii cauta ceva temporar. Daca a avut fete de ocazie, sa nu te numeri si tu printre ele.Te poti convinge pe parcus sa vezi cat de mult te iubeste, vezi daca deschide subiecte sau cere sex sau dragoste fizica. Daca te iubeste cu adevarat va rabada pana simti ca esti pregatita.

| iloveyoumybby explică (pentru AgathaRo):

Este foarte adevarat ce spui. Multumesc. happy

| BlueViP a răspuns:

Ce ganduri negative iti trec prin cap? Ce sa-l deranjeze? Ca esti virgina? Sau ca nu iti convine ca a avut multe relatii? Virginitatea e o calitate in ziua de azi si ar trebui sa fi mandra!

| iloveyoumybby explică (pentru BlueViP):

Nu sunt o problema relatiile de dinainte atat timp cat prezentul conteaza cel mai mult. Ma refeream, de fapt, intrebam:credeti ca asta va fi un avantaj sau un dezavantaj in ceea ce ne priveste pe aman2.

| AnneღU a răspuns:

Stai linistita! Baietii asta cauta in ziua de azi, o fata pentru care ei sa fie primul! Nu iti face probleme, o sa inteleaga :*

| iloveyoumybby explică (pentru AnneღU):

Iti multumesc mult pentru raspuns. :*

| Copiliţă a răspuns:

- Atâta timp cât teiubeste, trebuie sa înțeleagă, iar dacă teiubeste cu adevarat va aștepta pana vei fii pregatita! :3
- Nu înțeleg, te simți prost ca ești virgina? straight face E ceva ce nu mai au multe!

| iloveyoumybby explică (pentru Copiliţă):

Nu ma simt prost.dar stiind ca el a fost cu multe inaintea mea, ma simt oarecum aiurea..nu stiu nici eu de ce. sad Vreau doar sa fie bine totul.

| Copiliţă a răspuns (pentru iloveyoumybby):

- Daca tu ai încredere în sentimentele lui pentru tine, o sa fie bine! :3
- Si în legătură cu virginitatea, FII MANDRA DE TINE! Nu trebuie sa-ți faci griji o sa vina de la sine! :*

| iloveyoumybby explică (pentru Copiliţă):

Multumesc mult pentru raspuns, inseamna mult pentru mine. :*

| Alexucccccaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna. De ce sa il deranjeze ca esti virgina? Crezi ca le plac mai bine alea sparte in care pot sa bage piciorul si nu mai simt nimic? Sa fim serioase!
Se va bucura cand va auzi ca el e primul. Stai linistita. Relaxeaza-te va fi totul ok, atata timp cat iti doresti cu adevarat si nu o faci din obligatie.