| Anonim727728263 a întrebat:

Buna, tpU!
DAU FUNDA!
Cum stiu daca o fata ma place? (petrec timp cu ea in fiecare zi, insa nu sunt sigur ca ma place)
Daca vreti sa ma jigniti, nu raspundeti!
Multumesc pentru raspunsurile bune

Răspuns Câştigător
| varsanofie a răspuns:

Ce îseamnă a te place? Sunteți prieteni pe Facebook? iesiți împreună? vorbește cu tine? varianta cea mai simplă, să întrebi dacă îi place compania ta, fiind ilogic big grin right? fă tu primul pas, ție îți place de ea? încearcă cu o floare și vezi reacția ei. simplu.
ajungând la o relație, dragoste, sex s-a putând întreba dacă îi place de tine cu adevarat, insemnând cu bune și cu rele dacă te place. se pune și la o relație de prietenie până la urmă. try it! fă un prim pas, nu ai nimic de pierdut. până la urmă baza unei relații adevărate se bazează pe o prietenie eternă. good luck!