| คlєxヅ a întrebat:

Stiti povesti(horror) cu strigoi,draci sau fantome? Care spune cele mai multe primeste funda si vot. Si daca vreti sa raspundeti raspundeti,dar am o rugaminte, nu jigniti.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| stefi26 a răspuns:

Deci.
era odata un sat in care locuia o femeie ce avea 2 fete si 3 baieti.si intr-o zi alea doua fete au mers la un lac din zona.una pana la genunchi si una pana la stomac.din senin tipa ce era pana la stomac dispare sub apa.soaras merge dupa ajutoare si cand se intorc la lac vad pe fata ca le facea cu mana si a disparut. povestea nu se termina ca o vint un popa si cand sfinte iel mai bine apa apare o pata rosie ce spune ca daca nu pleaca il omoara.a doua zi vine cu inca 5 preoti si se pun pe sfintit.iar vine pata dar de data asta o ignora dar au facut o greseala.din apa a iesit un fel de stalm urias cu niste ghimpi imensi in care erau infipti toti oameni care murisera acolo.se spune ca doi turisti au fost gasiti fara cap in acel sat