| fearfactory a întrebat:

Doua dintre cele mai bune dintre prietenele:una pe care o plac in secret si alta care e mai de gasca si petrec mai mult timp cu ea s-au certat.Cu care imi sugerati sa raman:cu cea de care imi place sau cu cea cu care petrec mai mult timp?

3 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

Poate o sa zici ca sunt naiv. dar de ce sa nu ramai cu ambele. daca iti sunt prietene o sa inteleaga ca nu tu esti de vina ca s-au certat. asa macar daca printre ele una care tine la tine o sa accepte si sa ramai amic si cu cealalta.

eu zic ca asta e cel mai bine.

bafta si have fun

| annkaa a răspuns:

Daca iti place de prima...eu zic sa ramai cu ea

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Daca pe prima doar o placi, iar cu a 2-a petreci mai mult timp inseamna ca te simti mai bine in compania celei de`a 2-a si ca ea iti este o prietena mai buna ca prima.
Dar nu inteleg de ce trebuie sa alegi. Daca ele s`au certat e treaba lor. Poti sta cand cu una cand cu alta si ar trebui sa te inteleaga.Nu trebuie sa te certi si tu cu una dintre ele. Inteleg ca este o problema mai delicata si tu esti la mijloc, dar gandeste`te ca tu vei alege o fata din cele 2 cu care sa stai.In timp ele isi vor rezolva neintelegerile si se vor impaca.Tu ce vei face?