| anonim_4396 a întrebat:

De asta vara mi-a placut un baiat dragut, el nu m-a placut atunci, dar acum e nebun dupa mine, din cate stiu de la verisoara lui.Cred ca ma place, dar nu sunt sigura.
Deci: la ziua verisoarei ei imi facea cu ochiu, statea in spatele meu si vroiai sa ma atinga pe solduri, ma tachina, adica ma enerva, si cand am plecat s-a uitat lung dupa mine din masina lui.Nu stiu ce sa cred. Oare s-a schimbat si a vazut sentimentul ala si a inceput sa ma placa? Oare toate chestiile astea le face aiurea, sau chiar tine la mine? Verisoara lui i-a zis ca e timid sa-mi spuna ca ma iubeste dar poate daca ma minte? Nu stiu ce sa cred. Dupa semnele cum mi le-a facut am sanse sa ma iubeasca? Mentionezca il iubesc si eu, din nou! Intreaba e: MA IUBESTE BAIATU? Are 13 ani...:d

Răspuns Câştigător
| Maya_8462 a răspuns:

Dupa modul ciudat al baietilor cred ca te place cum ai mentionat sh tu se uita lung la tine. Crede-ma si mie mi s-a intamplat. Sigur te iubeste.
Fundita?

2 răspunsuri:
| Alle15 a răspuns:

Multam Maya...

| claudiax27y a răspuns:

Baieti sunt mai ciudati. Niciodata nu sti ce gandesc. Dupa mine as spune sa iei legatura cu un alt baiat te prefaci ca iti place de el... Dupaia daca baiatul asta pe care chiar il placi va protesta sau nu te mai baga in seama, inseamna ce te place.Credema asa e cel mai simplu.A fost bun raspunul?