| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat, si nu stiu daca sa mai lupt pentru el, mi-am pierdut speranta... nu stiu ce sa mai fac.
Deci... la inceput eram doar doi prieteni, nu prea stateam mult impreuna, dar am inceput sa ne tachina si in fiecare seara stateam amandoi, el imi dadea haina lui cand imi era frig laughing, faceam lupte, fara varf, stateam toti impreuna, dar mereu cand ma uitam langa mine era el. Cateodata observam ca se uita atent la mine si nu stiu ce sa cred. Acum el are prietena, si a spus ca o iubeste mult, si eu numai inteleg, oare m-a placut? sau ma uitat asa de repede? sau m-a placut macar?
Sper sa ma ajutati big grin

Răspuns Câştigător
| bubulina2012 a răspuns:

Eu cred ca te-a placut.dar probabil nu a crezut ca ai fi cu el..cine stie ce e in mintea baietilor? asta sau poate te considera gen ''surioara'' lui pe care o tachineaza si cu care glumeste.cea care e mereu acolo pentru el... speranta moare ultima eu mereu imi spun asta :*

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca te a placut si te place mai mult ca pe o prietena buna, oricum nu iti pierde speranta, nu se stie ce va fi maine...

| Earthroot a răspuns:

Te poate placea si doar asa ca si amica, poate faptul ca esti fata explica felul lui grijuliu fata de tine.
Vorbeste cu el si vezi...